trzeba na to spojrzec z drugiej srony jak spolka kosztowala 30 zł to byla w gorszej sytuacji niz teraz a do tego 2 kwartał juz trwa wyniki juz niedlugo a tak naprawde liczy sie juz 3 i 4 kwartał o drugim to juz bylo wiadomo ze ta branza ma słabszy 2 kwartał ale i tak cena spokojnie utrzyma sie na poziomie 5 zl albo wyzej w po wakacjach sie zobaczy