Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,96 zł , zmiana od tamtej pory: -10,42%

Re: Tego pociągu nie da się już zatrzymać

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-25 o godz. 16:56 michalowski56 napisał(a):
Jak to mówi młodzież: żal.pl
Jak Patrowicz miałby kontrolować Resbud ze swoim marnym 0,33% akcji? Nie wiem co miałeś z matematyki w szkole, ale do 100% pozostaje jeszcze 99,67%!!!! 


a,ten ,no soviet to ile ma % ?
kaban z sovietem zrobił ''machniom '' .........i kontrola poprzez wzajemne umocowania pozostaje bez zmian ! co ?
można ? - można !
...i niech się gawiedź dowie; że mnie tu nie ma !- buuuuuha ,ha ha ha ha !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -2,27% 0,86 2021-05-18 09:37:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.