tak naprawdę obecnie jest najlepszy od 6 miesięcy moment na conajmniej baczne obserwowanie techmexa.
w ostatnich 6 miesiącach nie wiedzieliśmy praktycznie nic o tym co będzie się działo ze spółką,
teraz przynajmniej wiemy, że w ciągu najbliższych 2 tygodni może ( nie koniecznie musi ) zostać umorzone postępowanie likwidacyjne
a to już jest jakaś wiedza
po raczej zaplanowanym ściągnięciu kursu spółki do przedziału 70 - 80 gr, przemieleniu się praktycznie wszystkich akcji uważam, że to dobry moment na spekulacyjne wejście ...