Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,70 zł , zmiana od tamtej pory: -1,48%

Re: TECH MED HOUSE

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się że ze świecą szukać spółkę na NC która aktualnie nie jest nadmuchana.

Gotówki nie mają za dużo bo szukają inwestorów.
Pomysłów tez nie bo ... szukają pomysłów.
TECH MED to łatwo zbywalne aktywa EC2 a wiemy jak w przeszłości z dnia na dzień co cenniejsze zostało sprzedane (sprzedaż spółek CWA, Prosum itd.).

Zyski EC2 z umów z Pentacomp również wyraźnie przyhamowały.

Realnie - Q3 i Q4 to będzie jedno wielkie sprawdzam.

Na tą chwile bardzie wyglada na rekomendacja trzymaj niż kupuj ale każdy musi ocenić własny portfel.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EC2 7,26% 2,66 2020-11-25 09:13:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.