rzucasz się ja g w przerębli, weź ty się tak nie gorączkuj. Mnie tylko interesują liczby, bezwzględne liczby 5%+ zysku netto. Jak nie dowiezie to wypad. Ale ja w niego wierzę, chyba nie tylko ja dlatego tak się pieklicie na forum bo czasu coraz mniej na ogranie słabiaków. Chyba wszyscy wiemy że 5mld zł kapitalizacji to żaden kosmos dla takiej spółki. Trzeba tylko pokazać stabilność biznesu na określonym poziomie rentowności. Jeszcze przydałoby się rozliczyć figata nieudacznika za jego psu na budę prezesurę.