te 39 zł prawie idealnie pokrywa się z górną bandą kanału wzrostowego rysowanego przez ostatnie pół roku
prawdopodobnie dojdziemy tam w tym tygodniu, ale przebić to będzie ciężko, chyba że spuszczą jakąś bombę informacyjną
dwie sprawy się zbiegają:
- wyniki za 1Q (przyszła środa)
- info z KNF lub brak i wtedy info z XTB o rezygnacji ze skupu