Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,33 zł , zmiana od tamtej pory: 11,41%

Re: Tanio tu?

Zgłoś do moderatora
GMBH wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce: "Orlen OTP UOKIK" i wyskoczy Ci strona urzędu z zakładką koncentracje. Co do tego, co dalej. Jak się sprzedaje jedną z największych firm transportu paliw w dużym europejskim kraju, to można kupić kilka mniejszych i znowu stworzyć jedną z większych firm, niekoniecznie na naszym rynku. Myślę, że mając takie zasoby gotówkowe będzie głośno o spółce w najbliższych miesiącach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL -1,59% 3,71 2021-10-22 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.