Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,95 zł , zmiana od tamtej pory: -60,86%

Re: Takie tam

Zgłoś do moderatora
Ja to pamiętam jak oddałem votum po 17zeta (kupno po 12zl). Mamrotali o tym że w przyszłości będą dobre wyniki, zaczęły spływać a kurs no słabo w miejscu, straciłem cierpliwość. Jak tylko oddałem, kurs wywaliło po prostu rynek zobaczył spółkę i wskaźniki. Brakło mi cierpliwości.

Dziś mam cherry w portfelu i ufam ze rynek też to zauważy, choć to new connect. Ostatnio atrem pokazał wyniki spolka budowlana która zatrudnia parędziesiąt osób i ma maszyny, przychód spory koszta spore i zarobek 3 kwartał bodaj 900 tys. Przy wskaźnikach jak tam dziś cherry by hulalo po 80zl.

Zupełnie nje rozumiem poziomu kursu i wskaźników i czemu jest tak nisko. Ja tylko liczę że wyjdą te dwie gry dla nine66 i zrobią coś we własnym zakresie (ale już nie merge) i po takiej współpracy liczę na nowe umowy od obecnych jak i innych kontrahentów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHERRY -2,50% 5,46 2025-12-19 11:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.