co mieli zrobić z grą i dodatkiem zrobili. Została ekipa co ma zimplementować całość i wstawić gotowca. I jest tak jak kolega zobaczył - to były umowe na zlecenie, moze nowe stawki im nie odpowiadały, mówi sie trudno, znajda się studenciaki co za darmoche robote zrobią ;p