W dłuższej perspektywie uważam, że ludzie docenią Comeco i będzie 80 groszy jak nie więcej. Na razie jest >300 k akcji wystawione na sprzedaż i trzeba poczakać aż ludzie znudzeni brakiem szybkiego zarobku pozbędą się akcji.
http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/prof/spolki/notowania?wlid=19439
Pozdrowienia, WojtekK