Właśnie, pakiety wykonane. Teraz czekajmy też na espi ws zwiększenia zaangażowania inwestycji kolejowej na wschód do ukrainy. Tu torpol będzie duuuzym udziałowcem w realizacji. I możliwe że to pójdzie spec ustawą bo nie będzie wtedy przetargów tylko swoi zrobią