Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  94,00 zł , zmiana od tamtej pory: -43,09%

Re: Tak trzymać gut

Zgłoś do moderatora
Tak jak pisałem dziś zjazd do 85 , żadnych wieści że spółki nie ma i nie będzie, zawiesiliscie się na padace ikoniec, teraz czas na powrót nawet na 50. A wiem że się pos__cie bo widzę wasze nieudolne chęci pozbycia się papieru. Dziś jadę do lekarza ale jeszcze tu zajrzę około 16. Miłego wodospadu wasz kilon

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAMET 0,00% 53,50 2025-09-19 12:24:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.