Dnia 2026-06-01 o godz. 17:31 ~Yoksi napisał(a):
> Pierwsza fala spadków za nami. W piątek odreagowanie i kurs wchodzi w drugą. Odreagowanie było niezwykle słabe więc są szanse, że intensywność drugiej fali będzie równie silna co pierwsza. Docelowo kurs powinien zejść w okolice 5 zł do marca 2027.
Głowa do góry Yoksi, to spada nieprzerwanie od 23 zł w dokładnie 9 sesji, ponad 30%. Albo tu jest rzeczywiście trup w szafie albo jeszcze w tym tygodniu zaczniemy odbicie. Ja w piątek delikatnie skubnąłem (wiadomo niestety, że za szybko) i dzisiaj dobrałem.