Przecież już taśma produkcyjna buczy. Pomyśleć ze ładowałem jak pomylony za 8 zł.....Czasami fortuna to da prezencik. Pozdrowienia dla Kamizelki i jego nowego zespołu - jak skończycie piwkować to pewnie będziecie się chcieli z nas pośmiać....przykro mi to się już nie uda. Czekamy również na szyderę z gier niskiej jakości które tu będą powstawać - możliwe ale pewnie będą się zwracać w 3 dni.