Dnia 2016-04-25 o godz. 14:55 ~LEW napisał(a):
> chciałbym by jeszcze spadlo. dokupie...
>
> ja mam czas. inni nie
>
> chciałbym by bylo 11 gr.
>
> :)
>
> dokupie na maxa.
>
> czekam.
> jak będzie roslo tez się nie obrażę, jestem zapakowany
15gr , 16gr dobra cena aa jak będzie taniej to jeszcze lepiej ale to już musi być mocne parcie i złe wieści.