to kto w konicu ma wydac to uzasadnienie PKO czy SAD czy jest jakas logika wtym co piszesz, bo wydaje mi sie ze chyba nie.a kurs raczej powinien przyjac neutralnie wiadomosc o uprawomocnieniu sie bo to jest joz oczywistosc,ewentualnie moze byc jakies drgniecie ale w gore nie wdol , a z samym ukladem to byla inna iszosc ze spadl kurs po ukladzie. ale wydaje mi sie ze jeszcze cena samego ukladu przed nami