Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: -69,56%

Re: tak podpowiem, o co jest gra

Zgłoś do moderatora
spokój na spółce ... oznacza stabilność. Wolę aby spekuli było jak najmniej. Widać, że jeszcze próbuje jakaś drobna ekipa z hehe na czele . Skup porównują z e sprzedażą Prezesa . A co ma jedno wspólnego z drugim?
od dnia sprzedaży Prezesa pierwszej partii Wolumen obrotu:4 262 244 szt. , dodatkowo pakiet prezesa został rozebrany natychmiast.
Sypią ci co chcą każdy ma prawo , kupować też. Dość prymitywnie wyglądają te zaczepki. Skup to forma dywidendy dla akcjonariuszy i dla mnie to ok bo przynajmniej nie zabierają mi osobnego podatku. Jakbym kupiła bogdankę jak zaleca hehe kiedy po raz pierwszy kupiłam GE to byłabym 70% (-70,74%) w plecy A tak wynik za 4 lata to 562,22% i dla mnie to jest przyzwoity zwrot z zainwestowanego kapitału :) a pamiętam wtedy , ze aktywne hehe pisał o bazie ściągnięciu z GPW , prokuraturze i rozliczeniu Zarządu! :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENRG -3,76% 0,18 2024-11-15 16:46:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.