Wiadomo że Górka za nami, przecież wprowadzenie opcji 29 czerwca nie dadzą paliwa , wydłużenie handlu etefami też nam nie pomogą :( a do tego ta zmienność nie odpuszcza i szykuje się drugi rekordowy kwartał w tym roku ale jak mówiłeś górka za nami teraz tylko zjazd na 80 i kiszenie