Dnia 2017-12-08 o godz. 12:53 wylapuje-perelki napisał(a):
> jak trzeba pisać jako zalogowany to już nikt nie potrafi jadaczki otworzyć?Lepiej zmieniać nicki,bredzić i zakładać nowe osty aby obrzydzić papier.
~wylapuje-perelki - to analogicznie, jak w filmie Miloša Formana "Amadeus", gdy Cesarz skwitował wiedeńską premierę Mozarta: "Za dużo nut, panie Mozart...". Część bywających tu osób nie nawykła do czytania dłuższych niż dwa zdania form. Może warto pokusić się o przełożenie tekstu Bossa na piktogramy?