Szanowni Państwo, dzisiaj Krecik przestał udawać merytorycznego i przeszedł do otwartej socjotechniki mającej na celu zmanipulowanie Waszych decyzji inwestycyjnych przed realnym wzrostem wartości spółki.
Oto jak wygląda ta przezroczysta próba odrzucenia maski:
PRZYGOTOWANIE POD ODDAWANIE AKCJI: Krecik sugeruje, że nadchodzące wzrosty to spekulacyjna pułapka, abyście pomyśleli, że to sztuczny ruch i oddali swoje cenne akcje zbyt wcześnie.
STRACH PRZED MILIARDAMI: Nazywa realną wycenę projektu pumpem, bo boi się przyznać, że rynek zaczyna reagować na 1,3 mld zł zasądzonego odszkodowania oraz zaangażowanie światowego giganta BHP.
BADANIE PODATNOŚCI: Sam przyznaje, że forum służy mu do badania, jak bardzo ulica jest podatna na jego pesymizm – to czyste gniecenie kursu negatywną propagandą, by ułatwić przejmowanie akcji od wystraszonych.
ODWRÓCENIE RÓL: Pisze o naganiu, a sam siedzi tu 24 godziny na dobę, próbując obrzydzić projekt, który wspierają najwięksi gracze na świecie i unijne przepisy CRMA.
Drodzy Akcjonariusze, Krecik właśnie przyznał, że spodziewa się wzrostów. Próbuje je tylko zdyskredytować, żebyście oddali swoje udziały tym, którzy od lat ten kurs tłumią. To nie spekulacja forów buduje tę wartość, tylko potęga faktów geologicznych i prawnych.
Maska opadła. Zostało tylko desperackie naganianie do wyjścia z akcji, bo prawda o BHP i odszkodowaniu staje się zbyt głośna.