Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,38 zł , zmiana od tamtej pory: -35,87%

Re: Szykują się okolice 1,5pln za akcje

Zgłoś do moderatora
- wszystko zalezy od warunków ewent. rozejmu - póki co daleko do tego, a dodatkowo obwód ługański jest zajęty przez Rosjan.
Dlatego też spółka nie jest w stanie publikować raportu, a w nim muszą wykazać ryzyka prowadzenia działalności, co na dzień dzisiejszy jest poważnym problemem.

Due to the ongoing war in Ukraine the release of AGROTON PUBLIC LIMITED Annual report for the year ended 31 December 2021, which was to be published on 30 April 2022, was delayed. The Board of Directors of forecasts AGROTON PUBLIC LIMITED the release of the report by the end of December 2022.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROTON 0,29% 3,45 2022-06-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.