Banki są dużo lepsze , była gdzieś mowa o tym ze wdrażają system a później ich ludzie robią dalsza robotę. Po drugie jeśli rozszerzają na inne placówki to już wtedy idealnie , poniewaz siedzą juz w systemie i tylko rozszerzają bazę klientów. Nie cytuje dokładnie ale gdzieś to tłumaczyli, że dobra i łatwa kasiora.