Dywidenda będzie.
Nie może być niższa niż 1 gr. ale wyżej niż 10 gr. to chyba nikt się nie spodziewa. To by oznaczało kwotę 12 mln PLN czyli prawie połowę tego co spółka pozyskała z ostatniej emisji.
Przed WZA powinna pojawić się informacja o wykupie obligacji inaczej dywidendy nie będzie. Dlatego dzisiaj rynek nie rzucił się na akcje chociaż zapowiedź jest obiecująca.