Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Szuler daj jakis wykres

Zgłoś do moderatora
trochę wczasuje
jak cos to oddaje fartucha, ale głowy nie
http://invst.ly/26g31
tu bym brał, ale to tylko moje zdanie.
niżej to dolny knot świeczki z brexitu