Forum Forex +Dodaj wątek
Tylko taka mała uwaga: kto będzie chciał na weekend zostawać z USD, skoro w poniedziałek wejdą z giełdą Chiny i od razu luką bessy z powodu dołowań innych giełd. Lepiej chyba jak rynek będzie po stronie EUR lub JPY