ale nie oszukujmy się, cały dzień był 0,91, na koniec wystarczyło 1 zlecenie ok. 10 000 PKC i zamknięcie 0,9... chyba ze 100 000 poszło na sprzedaż po tym kursie... także jutro bez infa będzie blado... bo na kupnie po 0,9 w zasadzie nikogo nie ma... co o tym myślisz? bo jutro już musiałoby na pewno zamknąć się min. 0,91... nie będzie łatwo..