Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,98 zł , zmiana od tamtej pory: 32,55%

Re: Szeroka akceptacja

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-08-14 o godz. 19:33 ~mroczneśredniowiecz napisał(a):
> No i last but not least - w tym tygodniu miał miejsce największy tygodniowy wolumen w historii notowań ITL, o ile stooq.pl dysponuje prawidłowymi i pełnymi danymi.

Małe sprostowanie - największy był w poprzednim tygodniu, też na białej świecy.
Natomiast w ujęciu miesięcznym, to pomimo upływu dopiero połowy miesiąca jest on na drugim miejscu pod względem wolumenu, a na pierwszym jest miesiąc poprzedni.
To są bardzo twarde fakty przemawiające za zmianą trendu przynajmniej średnioterminowego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.