http://notowania.pb.pl/pytania/PLHOGA000041
Dnia 2014-09-17 o godz. 14:09 ~mmm napisał(a):
> 2014-08-19 Od kiedy Wasko będzie mogło wypłacać dywidendę z COIGu i
> jakiej będzie wielkości w stosunku do zysków wypracowanych przez COIG?
>
> W chwili obecnej nie obowiązują już wcześniejsze ograniczenia
> dotyczące wypłaty dywidendy z COIG S.A. i taka decyzja może zostać w
> przyszłości podjęta. Zależy to jednak od wielu czynników, między
> innymi potrzeb inwestycyjnych, projekcji zapotrzebowania na środki
> obrotowe i wielu innych. Decyzje w tym zakresie będą podjęte po
> zakończeniu roku obrotowego i ustaleniu ostatecznego wyniku finansowego
> Spółek w Grupie.