Dnia 2016-02-26 o godz. 10:56 ~rzel napisał(a):
> kiedy to mozna bedzie sprzedac na gieldzie ?
przeciez normalny handel jest dzisiaj wiec mozna sprzedac / kupic
GPW: wznowienie obrotu akcjami LARK.PL SA
Uchwała Nr 166./2016 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 22 lutego 2016 r. w sprawie wznowienia na Głównym Rynku GPW obrotu akcjami spółki
LARK.PL S.A. w systemie notowań ciągłych
§ 1
Zarząd Giełdy, działając na podstawie § 3 ust. 2 Działu IV Szczegółowych Zasad Obrotu Giełdowego w systemie UTP w związku z § 3a Uchwały Nr 1387/2013 Zarządu Giełdy z dnia 2 grudnia 2013 r. w sprawie wyodrębnienia segmentu rynku regulowanego LISTA ALERTÓW oraz zasad i procedury kwalifikacji do tego segmentu (z późn. zm.) postanawia, że począwszy od dnia 25 lutego 2016 r., to jest po upływie okresu zawieszenia obrotu akcjami spółki
LARK.PL S.A., o którym mowa w § 1 Uchwały Nr 113/2016 Zarządu Giełdy z dnia 4 lutego 2016 r., akcje tej spółki, oznaczone kodem "PLPPWK000014", notowane będą w systemie notowań ciągłych.
§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem 25 lutego 2016 r.