Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,20 zł , zmiana od tamtej pory: -3,82%

Re: Szacunkowe wyniki

Zgłoś do moderatora
Za rok 20 podali 26 stycznia 21 (wtorek)
Za rok 21 podali 26 stycznia 22 (środa)
Za rok 22 podali 31 stycznia 23 (wtorek)
Za rok 23 podali 30 stycznia 24 (wtorek)
Za rok 24 podali 27 stycznia 25 (poniedziałek). Zawsze w dni pracy giełdy podawali więc chyba zerwali z tradycją i tak szybko się nie dowiemy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NWAI 0,00% 28,70 2026-02-17 15:07:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.