Ja swój pakiet upłynniłem wraz z otwarciem rynku z następujących powodów:
1) Może i wynik r/r dobry, bo 40%, ale kwartał do kwartału nawet nie ma 10%;
2) Makroekonomicznie - jest duża niepewność związana z wynikami wyborów w USA, jeśli zgodnie z sondażami wygra Biden, to będzie zwała na rynkach na całym świecie, więc wolę poczekać z gotówką w ręce jak się sprawa będzie miała
3) Sytuacja COVIDowa w Polsce - tutaj w związku ze strachem o kolejny lockdown spadki od paru dni i pewnie dalej tak będzie, więc wolę się uzbroić w cash i zainwestować jak będą niskie wyceny tak jak w Marcu
Zysk na poziomie 10% w przeciągu 2 miesięcy, więc nie jest źle, a Wam życzę jak największych zysków!