Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,35 zł , zmiana od tamtej pory: -78,43%

Re: Szacowana wartość umów w roku 2021

Zgłoś do moderatora
Zawarcie ww. umów to efekt rozwoju kanału „direct” oraz kanału partnerskiego [w tym współpracy z Orange S.A.]. W ocenie Spółki ww. kontrakty będą mieć wpływ na dalsze polepszenie wyników Spółki w najbliższych miesiącach. Zarząd Spółki spodziewa się utrzymania podobnej dynamiki pozyskiwania nowych abonamentów w kolejnych miesiącach.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/QUARTICON-S-A-Informacja-o-nowych-umowach-handlowych-8139877.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON -0,35% 2,88 2022-12-02 12:40:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.