to jest zmowa ,bo co prezes do pół roku niema nam udziałowcą 52procentowym ,bo reszta ma 48 ,nic do powiedzena jakiś perspektyw po połączeniu się z imagisem to jakiś absurd i dziwiw się że taką spółką ni zajmie się prokurator ,knf ,, a prezes ni chcęsię dalej wysławiać