Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Synthos - czas na korektę?

Zgłoś do moderatora
sie ma bracie sory alex ze nie odpisalem wczesniej nie zaglondalem na forum ale ciebie szukalem kilka tygodni u mnie po staremu kilka spolek w portfelu i to solidnych kilka spekulacyjnych teraz gram na krotko kupuje 2-3 tygodnie sprzedaje Agore sprzedalem ze strata 3% po 10.50 zl. i odebralem nie dawno po 6.90 i 6.65 mam kilka % na + ale mam nadzieje ze tym razem zarobie z 50 % wiem co mi napiszesz media, reklama nie ten czas - kryzys moje zdanie spolka zdolowana na maxa licze na jakies spore odbicie oczywiscie moge sie mylic .sotatni moj zakup to CDRED mam akcje od 4rech tygodni to tyle a co u ciebie. sporo zarobiles na eex gratulacje pozdro *** TUREK ny city ***

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNTHOS 0,00% 4,89 2018-01-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.