Dnia 2024-11-19 o godz. 19:07 ~kuna napisał(a):
> Gratuluję, cieszę się ze akcje trafiły w dobre ręce;-)
> Ja akurat część sprzedałem, ale tylko dlatego że uważam DataWalk za bardziej perspektywiczną spółkę.
> Czy dobrze zrobiłem czas pokaże, wystawiam się na odstrzał:-) kupno DataWalk 49 sprzedaż Synektik 169.
> Pojawiały się tu pytania czy jest lepsza spółka, to jedną taką zgłaszam.
>
To na koniec roku małe podsumowanie, DataWalk zakup 49 czyli wzrost circa 16%
Synektik 169 wzrost circa 18%, za ten rok wygrywa Synektik różnicą 2%.
Zobaczymy co przyniesie rok przyszły;-) za jakiś czas zrobię podsumowanie.