Przyjdzie czas że te akcje będą kosztować 8 zł jak i więcej . Do tego czasu mogą być wzloty i upadki. Ja już miałem na tych akcjach minus 54 % do plus 8%. teraz mam minus 9%. Do premiery Unholy powinno być 100% - 200% wyżej . Ale do tego czasu może być różnie. Kupiłem ostatnio LMG i już jestem minus 19% a sprzedałem Duality . I wyszedłem jeszcze gorzej...)
Ale Duality mam większość kapitału .Powiem wam coś w tajemnicy?........ Będzie dobrze....)