Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,14 zł , zmiana od tamtej pory: 1 010,50%

Re: Sygnity - sukces ma wielu ojcow

Zgłoś do moderatora
Dziwne, bo o Biotonie nic nie wspomina... Moze zapomnial jak na komende Rysia rozjechal drobnice walcem? No, ale jest prawda ekranu i prawda czasow w ktorych zyjemy. Gay woli swoja prawde wybitnego biznesmena, czlowieka renesansu, kowala nieslychanego sukcesu Sygnity, zlotego dziecka polskiego rynku IT, mesjasza dobrej nowiny i aplikacji, ktore zmieniaja zycie miliardow ludzi na calym swiecie. To jest Guru nawet nazwisko ma podobne do Guru wiec cos w tym musi byc :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYGNITY -0,49% 101,50 2025-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.