Do konca czerwca mialo sie wszystko wyjasnic wiec pewnie juz niektorzy wiedzą i zaczynają brac po troche , dlatego juz drugi dzien wzrosty po 2,5 %(przy spadku wiekszosci akcji na calym rynku) Mysle ze to jest zalązek wiekszego skoku moze na 7 moze na 10 zl po dograniu wszystkich spraw mam tu na mysli Imagis I Diwiocon.Powinno bys bardzo dobrze ja trzymam kciuki hej.