Dnia 2023-04-24 o godz. 19:48 ~Devbil_ napisał(a):
> Ci sami którzy byli tu przed podaniem wynikow za 4 kwartał 2022, a wiec Devil_, kakakowe_oczko, i inni. Zakład o butelkę drogiego whisky ze to sygnaliści iż będzie zwala po słabych wynikach?
Ja wiem że dobieranie akcji (dziś za ponad 70k PLN) porządnej spółki na różnych poziomach jest wbrew twojej logice ale cóż, ja już dawno jestem zarobiony a ty dalej jesteś i pozostaniesz dziadem :)
https://i.ibb.co/vJVffqy/Zrzut-ekranu-2023-04-24-o-19-59-39.png