@ostry jak dla mnie to możesz być nawet arcyzłośliwy po to podaję sygnały by można było się na czymś wyżyć :-)))
System zawsze tracił w konsolidacjach, zresztą prawdopodobnie każdy system traci. Moją winą jest moment wznowienia systemu, mogłem mu policzyć jeden sygnał wstecz by miał fory 100 parę punktów, tylko po co?
Jak już dzisiaj jesteśmy przy ciekawostkach... w czasach jak powstawał system, to zaleceniem dla gracza rozpoczynającego przygodę z kontraktami, było posiadanie 20K depozytu na jeden kontrakt tak więc 57 punktów to żadna strata ;-)