:) to dalej sprzedawajcie!!!!!!!!!!!!!! o to przecież im chodzi, sprzedać leszczowi za 0,2 i odkupić od leszcza za 0,9 albo ch... wie jak jeszcze niżej, żyć nie umierać, i po cholere prowadzić jakikolwiek biznes wystarczy miec spółke na giełdzie, dobrego zaufanego maklera / patrz program / a naiwni sie znajda. I nie liczcie na KNF, Sądy i innych tylko na siebie. A tak nawiasem mówiąc dziwi że jeszcze ktoś nader zdesperowany nie zawitał do siedziby Pronoxu pozyczyc wesołych świąt.