akcje beda po 0.10 dla wierzycieli i innych ktorzy zapłacą -wiec sie pytam co stekacie? brac poki cena rynkowa jest bliska ceny emisyjnej to gwarant ze nie stracicie . tyle akcji jak beda chciec sprzedac musza wywindowac kurs wysoko , siadac w pociag razem z grubasami poki tanio.