Dnia 2018-02-11 o godz. 17:09 ~Set napisał(a):
> Władaniu ale żeś się rozpisal. Jak przystało na nagsniacza. Nikt oprócz ciebie nie walnął tyle wpisów. Widać że cię to kręci to co?
~Set, gdyby Ciebie nie kręciło to byś nie liczył moich wpisów,,,
Odpowiadając na uwagi kogoś na forum: Objąłem nową emisję ale w bardzo małej ilości. Natomiast nielogiczne jest przypisywanie mi głupoty bo ja objąłem a prezeska nie. Do końca zapisów nie było wiadomo czy p.Maria akcje obejmie.
Mam akcje także innych spółek gdzie także były emisje z pp ale dotychczas się nie zdarzyło żeby zarząd nie objął przysługujących im praw. No cóż, człowiek uczy się przez całe życie...