Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,09 zł , zmiana od tamtej pory: -31,54%

Re: Sukces Inno-Gen S.A.

Zgłoś do moderatora
Tak, a świstak siedzi i zawija w sreberka...
Może będzie się działo, a może nie.
Skoro juz coś prognozujesz to powiedz czego się spodziewasz? Któraś z portfelowych spółek czymś zaskoczy? Nowe przejęcie? Dotacje z UE? Może z MR? A może informacja o przejściu na parkiet główny? Informacje mogą napłynąć ale w żadnej mierze nie oznacza to że giełdowa wycena funduszu wzrośnie. Równie dobrze może być odwrotnie, kurs drgnie a my próżno będziemy wyczekiwać informacji ;)
Słowem, jesli chciało się Tobie powiedzieć "A" to dobry zwyczaj nakazuje aby teraz powiedzieć "B", albo chociażby "Ą" ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 0,36% 2,80 2022-01-25 12:42:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.