Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,92 zł , zmiana od tamtej pory: 60,71%

Re: Such a lazy day

Zgłoś do moderatora
Tu raczej nikomu nie zależy na mega wzrostach, bo za dużo zleci się ulicy, a to zawsze skutkuję później mocniejszą korektą...
zawsze na takim wzroście można opuścić pokład i wrócił po korekcie...
Mnie to szczerze mówiąc właśnie brakuje takiego wzrostu na wysokim wolumenie, bo po takiej akcji to zwykle jest zjazd w dół i sposobność zakupów po niższej cenie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.