Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,10 zł , zmiana od tamtej pory: -9,09%

Re: Styczen kupil udzialy w Unima. Kto nastepny?

Zgłoś do moderatora
Następny PRESENT24 !!! :

Cytat z raportu: Present 24:
3. Zwięzła charakterystyka istotnych dokonań lub niepowodzeń emitenta w III kwartale 2021 r., wraz z opisem najważniejszych czynników i zdarzeń, w szczególności o nietypowym charakterze, mających wpływ na osiągnięte wyniki :
W trzecim kwartale Emitent otrzymał ochronę własności intelektualnej dla projektu pt pt. pływająca obrotowa platforma do montażu instalacji fotowoltaicznych. W dalszej swojej działalności Emitent wypracowuje możliwe sposoby zagospodarowania ww patentu. !!!

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PRESENT24-Raport-okresowy-za-III-kwartal-2021-r-8224543.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDARD 0,00% 1,00 2022-01-04 11:01:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.