To może i miało sens ale dwa lata temu.
Teraz opisz mi proszę fundamenty spółki z zaznaczeniem zmian przez ten okres, a sam wiesz że zmieniło się bardzo dużo
Zatrudnienie w dół
Koszty w dół
Kurs dolara w górę
Wydobycie w górę
Cena węgla bardzo mocno w górę
Fundamenty się zmieniły
Ten post miał rację bytu ale dwa lata temu teraz to zwykła nagonka na sprzedaż