Ci co w 2020 kupowali przyszłość (2024) mają teraz 90% straty średnio. Więc może znajdź inne kretyńskie hasło do naganiania. :)))) Ci ktorzy kupia dzis, bo "kupuje się przyszlosc" za 3 zł, beda w 2027 mieli akcje warte 30 groszy (a wlasciwie mieliby, gdyby nie zblizajace sie zawieszenie za krypto).