Chyba coś ich poniosło, przecież w firmie nie ma już nikogo kto by wiedział jak dotrzeć do badań klinicznych, spójrzcie tylko ile im schodzi z OATD-02. A nowy CSO miał dodać tyle energii i doświadczenia, nawet kupiłam akcje po 60, chyba przyjdzie sprzedac z zyskiem ujemnym