"słup" akcje już objął na razie jeszcze nie zostały dopuszczone do obrotu jednak może tymi akcjami posługiwać się po za rynkiem regulowanym. Nie ukrywam że zrobili niezłe zamieszanie emisją po emisji tutaj jest kilka rozwiązań z punktu "ich" widzenia jednak to chyba nie na forum publiczne temat, jednak kurs musi się osunąć na razie akcjonariat robi to między sobą potem "oni" pomogą. Padnie zaraz pytanie dlaczego kurs musi spaść-odpowiem pytaniem. A skąd wezmą kase na nową emisje ?